Vybrat region
DatumKlubNázev události
15.06.2024KUNOblastní žebříček
15.06.2024STBMistrovství oblasti na klasické trati
15.06.2024SKVOblastní žebříček
15.06.2024CSOSČeský pohár, žebříček A
12.06.2024ZBMCelostátní finále přeboru škol v orientačním běhu
09.06.2024VLIRepublikový festival žactva - štafety
09.06.2024VSPMistrovství ČR na krátké trati (finále)
08.06.2024VLIRepublikový festival žactva - sprint
08.06.2024VSPMistrovství ČR na krátké trati (kvalifikace)
02.06.2024VICŽebříček B-Morava
02.06.2024LPUŽebříček B-Čechy
01.06.2024LPUNominační závody na EYOC 2024 - kategorie DH16
01.06.2024VICŽebříček B-Morava
01.06.2024LPUŽebříček B-Čechy
01.06.2024LPUŽebříček B-Čechy
26.05.2024CSOSNominační závod na JMS a MED DH18 - klasická trať
26.05.2024FSPOblastní žebříček
26.05.2024KREMistrovství oblasti na klasické trati
26.05.2024CHAOblastní žebříček (SAXBO)
26.05.2024BSOOblastní žebříček
25.05.2024CSOSNominační závod na JMS a MED DH18 - krátká trať
25.05.2024FSPMistrovství oblasti na klasické trati
25.05.2024STEOblastní žebříček
25.05.2024CHAOblastní žebříček (SAXBO)
25.05.2024CHAMistrovství oblasti štafet
25.05.2024ZBMOblastní žebříček
25.05.2024BSOMistrovství oblasti na klasické trati
25.05.2024TZLMistrovství oblasti na klasické trati
25.05.2024JHBOblastní žebříček
25.05.2024CTBOblastní žebříček
25.05.2024ZAMMistrovství oblasti na krátké trati
24.05.2024CSOSNominační závod na JMS a MED DH18 - sprint
23.05.2024CSOSNominační závod na JMS a MED DH18 - dráhový test 3 km
23.05.2024CSOSNominační závody na JMS a MED DH18
19.05.2024PBMMistrovství ČR sprintových štafet
18.05.2024PBMOblastní žebříček
18.05.2024HJLOblastní žebříček
18.05.2024PBMMistrovství ČR ve sprintu
14.05.2024CSOSWorkshop: Zážitkové aktivity s prvky orienťáku
12.05.2024TRIOblastní žebříček
12.05.2024PGPČeský pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet
11.05.2024TRIOblastní žebříček
11.05.2024KONMistrovství oblasti na klasické trati
11.05.2024PGPČeský pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet
11.05.2024DKPČeský pohár, WRE, žebříček A
08.05.2024JPVOblastní žebříček
08.05.2024JPVMistrovství ČR v knock-out sprintu (semifinále a nižší semifinále)
08.05.2024JPVMistrovství ČR v knock-out sprintu (nižší finále)
08.05.2024JPVMistrovství ČR v knock-out sprintu (kvalifikace)
08.05.2024DOROblastní žebříček
08.05.2024LCEOblastní žebříček
08.05.2024VAMOblastní žebříček
08.05.2024JPVMistrovství ČR v knock-out sprintu (finále)
05.05.2024OPTOblastní žebříček
05.05.2024LDCOblastní žebříček
05.05.2024MLAOblastní žebříček (Jarní trojůhelník - E3)
05.05.2024VRBŽebříček B-Morava, oblastní žebříček
04.05.2024OPTMistrovství oblasti štafet
04.05.2024MLAJarní trojúhelník
04.05.2024LDCMistrovství oblasti na krátké trati
04.05.2024MLAOblastní žebříček (Jarní trojůhelník - E2)
04.05.2024MLAMistrovství oblasti na krátké trati (Jarní trojůhelník - E1)
04.05.2024CHTMistrovství oblasti na krátké trati
04.05.2024SHKMistrovství oblasti na klasické trati
04.05.2024VRBŽebříček B-Morava, oblastní žebříček
01.05.2024SLAMistrovství oblasti na krátké trati
01.05.2024ZBMMistrovství oblasti na klasické trati
01.05.2024LTUOblastní žebříček
28.04.2024CSOSŽebříček B-Morava 2024
28.04.2024SJCŽebříček B-Čechy
27.04.2024CSOSŽebříček B-Čechy 2024
27.04.2024SFMOblastní žebříček
27.04.2024UOLOblastní žebříček
27.04.2024LBMMistrovství oblasti na krátké trati
27.04.2024SJCŽebříček B-Čechy
21.04.2024AOVŠkolení OB R3
21.04.2024VCBVeřejný závod štafet
21.04.2024RUMOblastní žebříček
21.04.2024RUMOblastní žebříček
21.04.2024MASOblastní žebříček (Ašský štít - 60.ročník)
21.04.2024VCBOblastní žebříček
20.04.2024KAMMistrovství oblasti sprintových štafet
20.04.2024BFMMistrovství oblasti na klasické trati
20.04.2024PLUMistrovství oblasti štafet
20.04.2024PLUMistrovství oblasti na krátké trati
20.04.2024TBMOblastní žebříček
20.04.2024KAMMistrovství oblasti ve sprintu
20.04.2024MASOblastní žebříček (Aprílový závod)
20.04.2024LCEOblastní žebříček
20.04.2024SJHMistrovství oblasti na klasické trati
20.04.2024HORMistrovství oblasti ve sprintu
20.04.2024STHOblastní žebříček
14.04.2024MOVČeský pohár, WRE, žebříček A, mistrovství oblasti
13.04.2024SSUMistrovství oblasti sprintových štafet
13.04.2024SSUMistrovství oblasti ve sprintu
13.04.2024VBMMistrovství oblasti ve sprintu
13.04.2024HLVMistrovství oblasti na krátké trati
13.04.2024SJIOblastní žebříček
13.04.2024SJIMistrovství oblasti ve sprintu
13.04.2024CETOblastní žebříček
13.04.2024MOVMistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB
07.04.2024CSOSInov-8 Žebříček A 2024
07.04.2024JESOblastní žebříček
07.04.2024VPMOblastní žebříček
06.04.2024JMOJihomoravská liga dospělých a veteránů 2024
06.04.2024JMOJihomoravská jarní liga žactva a dorostu 2024
06.04.2024JESMistrovství oblasti v nočním OB
06.04.2024JESOblastní žebříček
06.04.2024HAVMistrovství oblasti v nočním OB
06.04.2024OOPMistrovství oblasti ve sprintu
06.04.2024PTEOblastní žebříček
06.04.2024BBMOblastní žebříček
06.04.2024OPIOblastní žebříček
06.04.2024OPIMistrovství oblasti ve sprintu
06.04.2024LTPOblastní žebříček
06.04.2024KULOblastní žebříček
06.04.2024VPMOblastní žebříček
06.04.2024VPMMistrovství oblasti ve sprintu
06.04.2024KVSMistrovství oblasti ve sprintu
06.04.2024RUZOblastní žebříček
06.04.2024LPUOblastní žebříček
01.04.2024JEOJeštědský žebříček mládeže - jaro 2024
01.04.2024JEOJeštědský žebříček dospělých 2024
31.03.2024DKPVelikonoce ve skalách - E3
31.03.2024AOPGrand prix Silesia - E3
30.03.2024DKPVelikonoce ve skalách - E2
30.03.2024AOPVeřejný závod
30.03.2024AOPGrand prix Silesia - E2
29.03.2024DKPVelikonoce ve skalách
29.03.2024DKPVelikonoce ve skalách - E1
29.03.2024AOPGrand prix Silesia
29.03.2024AOPGrand prix Silesia - E1
24.03.2024VALOblastní žebříček Valašské oblasti
24.03.2024VALJarní oblastní žebříček Valašské oblasti
24.03.2024JPVOblastní žebříček, KO sprint
24.03.2024PHKVeřejný závod štafet (Jarní pohár)
24.03.2024CSOSKwak Czech O-Tour 2024 - seriál
24.03.2024CSOSKwak Czech O-Tour 2024 - Mirakulum
24.03.2024CSOSKwak Czech O-Tour 2024 - Mirakulum - E2, WRE
24.03.2024CSOSKwak Czech O-Tour 2024 - Mirakulum - E1, WRE
23.03.2024VYSLiga Vysočiny podzim 2024
23.03.2024VYSLiga Vysočiny jaro 2024
23.03.2024STCStředočeský oblastní žebříček družstev mládeže
23.03.2024STCStředočeský oblastní žebříček mládeže - podzim
23.03.2024STCStředočeský oblastní žebříček mládeže - jaro
23.03.2024POBVeteránský žebříček Pražské a Středočeské oblast - jaro 2024
23.03.2024POBManufaktura pražský žebříček - jaro 2024
23.03.2024SCPOblastní žebříček
23.03.2024VTAMistrovství oblasti na krátké trati
23.03.2024JPVOblastní žebříček
23.03.2024PHKOblastní žebříček (Jarní pohár)
17.03.2024PULVeřejný závod
17.03.2024PULVeřejný závod
16.03.2024DKLŠkolení trenérů OB T3
16.03.2024TUVVeřejný závod (Jarní skály)
07.03.2024JEOŠkolení rozhodčích OB 3. třídy
02.03.2024JMOSeminář - stavba tratí závodů OB a tréninků
02.03.2024CSOSWorkshop: Teorie a praxe rozvoje silových schopností orientačních běžců (T. Kalina)
01.03.2024MSKMS krajský žebříček dospělých a veteránů OB 2024
01.03.2024MSKJarní žebříček MSKS ČSOS - mládež 2024
01.03.2024HANHanácký žebříček jaro 2024
01.03.2024SSUSeminář kartografů 2024
27.02.2024CSOSSeminář rozhodčích 1. třídy
21.02.2024CSOSSeminář rozhodčích 1. třídy
16.02.2024JJNŠkolení trenérů OB T3
15.02.2024CSOSSeminář rozhodčích 1. třídy
09.02.2024JCOŠkolení rozhodčích 3. třídy (R3)
28.01.2024CSOSSTK LOB Kořenov
27.01.2024VCOŠkolení rozhodčích OB 3. třídy
27.01.2024CSOSŠkolení rozhodčích OB 2. třídy
03.01.2024JCOJihočeský žebříček - podzim 2024
03.01.2024JCOJihočeský žebříček - jaro 2024
02.01.2024ZCOZápadočeský žebříček - podzim 2024
02.01.2024ZCOZápadočeský žebříček - jaro 2024
01.01.2024CSOSČeská liga klubů
01.01.2024CSOSČeský pohár štafet
01.01.2024CSOSKitl Český pohár 2024
01.01.2024VCOVýchodočeský pohár dospělých a veteránů 2024
01.01.2024VCOVýchodočeský pohár žactva a dorostu - podzim 2024
01.01.2024VCOVýchodočeský pohár žactva a dorostu - jaro 2024
10.12.2023CSOSWorkshop OCAD
25.11.2023ZBMPles O-Gala
24.11.2023CSOSMetodický seminář rozhodčích a trenérů
10.11.2023SSUŠkolení začínajících kartografů
05.11.2023TZLVeřejný závod
05.11.2023MKPOblastní žebříček
04.11.2023STAMistrovství oblasti v nočním OB
04.11.2023CHCOblastní žebříček
29.10.2023CSOSKwak Czech O-Tour 2023 - Šumava - E2
29.10.2023SHKOblastní žebříček
28.10.2023KRNOblastní žebříček
28.10.2023KONOblastní žebříček
28.10.2023CSOSKwak Czech O-Tour 2023 - Šumava
28.10.2023CSOSKwak Czech O-Tour 2023 - Šumava - E1
25.10.2023CSOSYo!Camp 2023
24.10.2023CSOSCzech O-Tour 2023 / výsadba Orienťáckého lesa
22.10.2023ONOOblastní žebříček
22.10.2023JJNOblastní žebříček
22.10.2023RUZOblastní žebříček
22.10.2023VSPOblastní žebříček
22.10.2023JPVOblastní žebříček
21.10.2023ONOOblastní žebříček
21.10.2023DKLOblastní žebříček
21.10.2023OSNOblastní žebříček
21.10.2023BOROblastní žebříček
21.10.2023VICOblastní žebříček
21.10.2023VRLOblastní žebříček
20.10.2023BFMMistrovství oblasti v nočním OB
15.10.2023LPUMistrovství ČR klubů, Veteraniáda ČR klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva
14.10.2023LPUMistrovství ČR štafet, Veteraniáda ČR štafet
08.10.2023PVDVeřejný závod
08.10.2023LPMOblastní žebříček
08.10.2023FSPOblastní žebříček
08.10.2023CHAOblastní žebříček
08.10.2023CHAOblastní žebříček
07.10.2023PVDOblastní žebříček
07.10.2023LPMOblastní žebříček
07.10.2023MOVOblastní žebříček
07.10.2023PZROblastní žebříček
07.10.2023KAMOblastní žebříček
07.10.2023KAMOblastní žebříček
07.10.2023KSUOblastní žebříček
07.10.2023VLIOblastní žebříček
07.10.2023ABMOblastní žebříček
07.10.2023SJCOblastní žebříček
01.10.2023ROUOblastní žebříček
01.10.2023TJNOblastní žebříček
01.10.2023AOPMistrovství ČR sprintových štafet
30.09.2023AOPVeřejný závod ve sprintu
30.09.2023TJNOblastní žebříček
30.09.2023PTEOblastní žebříček
30.09.2023LTUOblastní žebříček
30.09.2023AOPMistrovství ČR ve sprintu, WRE
28.09.2023OPIMistrovství ČR v knock-out sprintu (semifinále)
28.09.2023OPIMistrovství ČR v knock-out sprintu (finálová část)
28.09.2023PGPOblastní žebříček
28.09.2023RBKOblastní žebříček
28.09.2023OTKOblastní žebříček
28.09.2023OAVOblastní žebříček
28.09.2023OAVOblastní žebříček
28.09.2023OPIMistrovství ČR v knock-out sprintu (kvalifikace)
25.09.2023CSOSVýběrové řízení na R1 (2024 - 2025)
24.09.2023OPTMistrovství oblasti sprintových štafet
24.09.2023OPTOblastní žebříček
24.09.2023TBMČeský pohár štafet (B), Mistrovství oblasti
23.09.2023OPTOblastní žebříček
23.09.2023SKMOblastní žebříček
23.09.2023TBMČeský pohár štafet (B), Mistrovství oblasti
23.09.2023TBMČeský pohár, žebříček A, WRE
17.09.2023PBMOblastní žebříček
17.09.2023PBMMistrovství ČR na krátké trati (finále)
16.09.2023ASUOblastní žebříček
16.09.2023ASUOblastní žebříček
16.09.2023ZAMOblastní žebříček
16.09.2023PBMMistrovství ČR na krátké trati (kvalifikace)
10.09.2023SNAŽebříček B-Čechy
10.09.2023AOVŽebříček B-Morava, oblastní žebříček
10.09.2023SHKČeský pohár, žebříček A
09.09.2023SNAŽebříček B-Čechy
09.09.2023AOVŽebříček B-Morava, oblastní žebříček
09.09.2023SHKČeský pohár, žebříček A, WRE
06.09.2023JPVVeřejný závod (Akademické M ČR)
05.09.2023JPVVeřejný závod (Akademické M ČR)
03.09.2023NEKWest cup - E3, oblastní žebříček
03.09.2023ZBMMistrovství oblasti ve sprintu
03.09.2023FYDOblastní žebříček
03.09.2023PHKCena východních Čech - E3
03.09.2023SJHInterkompas 49 - E3
02.09.2023NEKWest cup - E2, oblastní žebříček
02.09.2023OOLOblastní žebříček
02.09.2023FYDOblastní žebříček
02.09.2023FYDOblastní žebříček
02.09.2023PHKCena východních Čech - E2
02.09.2023SJHInterkompas 49 - E2
01.09.2023POBVeteránský žebříček Pražské a Středočeské oblast - podzim 2023
01.09.2023POBManufaktura Pražský žebříček - podzim 2023
01.09.2023HANHanácký žebříček podzim
01.09.2023ZCOZápadočeský žebříček - podzim 2023
01.09.2023NEKWest cup
01.09.2023NEKWest cup - E1, oblastní žebříček
01.09.2023PHKCena východních Čech
01.09.2023PHKCena východních Čech - E1
01.09.2023SJHInterkompas 49
01.09.2023SJHInterkompas 49 - E1
27.08.2023PCBOblastní žebříček
27.08.2023TURPěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3
26.08.2023TURPěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2
25.08.2023TURPěkné prázdniny s OB v Českém ráji
25.08.2023TURPěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1
13.08.2023LCERumpál - E3
12.08.2023LCERumpál - E2
11.08.2023LCERumpál
11.08.2023LCERumpál - E1
06.08.2023CSOSKwak Czech O-Tour 2023 - Kokořínsko - E4
05.08.2023CSOSKwak Czech O-Tour 2023 - Kokořínsko - E3
04.08.2023CSOSKwak Czech O-Tour 2023 - Kokořínsko - E2
03.08.2023CSOSKwak Czech O-Tour 2023 - Kokořínsko
03.08.2023CSOSKwak Czech O-Tour 2023 - Kokořínsko - E1
30.07.2023TZLZlínský (Š)krpál - E3
30.07.2023BORBohemia orienteering 2023 - E5
29.07.2023TZLZlínský (Š)krpál - E2
29.07.2023BORBohemia orienteering 2023 - E4
28.07.2023TZLZlínský (Š)krpál
28.07.2023TZLZlínský (Š)krpál - E1
28.07.2023BORBohemia orienteering 2023 - E3
27.07.2023BORBohemia orienteering 2023 - E2
26.07.2023BORBohemia orienteering 2023
26.07.2023BORBohemia orienteering 2023 - E1
23.07.2023OAVO-Adventure - E5
22.07.2023OAVO-Adventure - E4
21.07.2023OAVO-Adventure -E3
20.07.2023OAVO-Adventure - E2
19.07.2023OAVO-Adventure
19.07.2023OAVO-Adventure - E1
16.07.2023CHTH.S.H. Vysočina Cup - E3
16.07.2023AOPGrand prix Silesia - E4
15.07.2023CHTH.S.H. Vysočina Cup - 2
15.07.2023AOPGrand prix Silesia - E3
15.07.2023AOPGrand prix Silesia - E2
14.07.2023CHTH.S.H. Vysočina Cup
14.07.2023CHTH.S.H. Vysočina Cup - E1
14.07.2023AOPGrand prix Silesia
14.07.2023AOPGrand prix Silesia - E1
09.07.2023KONCena střední Moravy - E3
08.07.2023KONCena střední Moravy - E2
07.07.2023KONCena střední Moravy
07.07.2023KONCena střední Moravy - E1
02.07.2023VLIVeteraniáda ČR na krátké trati, oblastní žebříček
01.07.2023VLIVeteraniáda ČR na klasické trati, oblastní žebříček
30.06.2023VLIVeteraniáda ČR ve sprintu, Mistrovství oblasti
25.06.2023KRLOblastní žebříček
25.06.2023TAPOblastní žebříček
24.06.2023VALPodzimní oblastní žebříček Valašské oblasti
24.06.2023KRLMistrovství oblasti na krátké trati
24.06.2023SJHOblastní žebříček
24.06.2023DKPMistrovství oblasti ve sprintu
24.06.2023LLIMistrovství oblasti na krátké trati
24.06.2023TBMMistrovství oblasti na krátké trati
24.06.2023NPAOblastní žebříček
21.06.2023PBMVeřejný závod štafet
18.06.2023TURŽebříček B-Čechy
18.06.2023SSUŽebříček B-Morava, oblastní žebříček
17.06.2023TURŽebříček B-Čechy
17.06.2023SSUŽebříček B-Morava, oblastní žebříček
11.06.2023BBMVeřejný závod
11.06.2023TBMRepublikový festival žactva - sprintové štafety
11.06.2023BBMMistrovství ČR na klasické trati (finále)
10.06.2023BBMVeřejný závod
10.06.2023TBMRepublikový festival žactva
10.06.2023BBMMistrovství ČR na klasické trati (kvalifikace)
07.06.2023ROUCelostátní finále přeboru škol v orientačním běhu
04.06.2023KREMistrovství oblasti na krátké trati
04.06.2023BORMistrovství oblasti štafet
04.06.2023BOROblastní žebříček
03.06.2023SJIMistrovství oblasti na krátké trati
03.06.2023UOLOblastní žebříček
03.06.2023PBMOblastní žebříček
03.06.2023VICOblastní žebříček
03.06.2023STHMistrovství oblasti štafet
03.06.2023STHOblastní žebříček
01.06.2023MSKPodzimní žebříček MSKS ČSOS - mládež
28.05.2023CHAŽebříček B-Čechy
28.05.2023KSUČeský pohár, žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček
27.05.2023CHAŽebříček B-Čechy
27.05.2023KSUČeský pohár, žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček
21.05.2023CSOSŽebříček B-Morava 2023
21.05.2023CSOSŽebříček B-Čechy 2023
21.05.2023BSOOblastní žebříček
20.05.2023BSOMistrovství oblasti na klasické trati
20.05.2023DORMistrovství oblasti na klasické trati
20.05.2023LBMOblastní žebříček
20.05.2023TZLMistrovství oblasti na krátké trati
20.05.2023SRKMistrovství oblasti na krátké trati
14.05.2023VCBMistrovství oblasti ve sprintu
14.05.2023VCBOblastní žebříček
14.05.2023PGPOblastní žebříček
14.05.2023RUMOblastní žebříček
13.05.2023SJHMistrovství oblasti na klasické trati
13.05.2023PGPMistrovství oblasti na krátké trati
13.05.2023ADAMistrovství oblasti na klasické trati
13.05.2023RUMOblastní žebříček
13.05.2023RUMOblastní žebříček
13.05.2023KONMistrovství oblasti sprintových štafet
13.05.2023KONMistrovství oblasti ve sprintu
13.05.2023JILMistrovství oblasti na klasické trati
08.05.2023SJCRumcajsovy míle - E3
07.05.2023MLAJarní trojúhelník - E3, oblastní žebříček
07.05.2023STBOblastní žebříček
07.05.2023SJCRumcajsovy míle - E2
06.05.2023MLAJarní trojúhelník
06.05.2023MLAJarní trojúhelník - E2, oblastní žebříček
06.05.2023MLAJarní trojúhelník - E1, mistrovství oblasti ve sprintu
06.05.2023DOKOblastní žebříček
06.05.2023DOKOblastní žebříček
06.05.2023SJCRumcajsovy míle
06.05.2023SJCRumcajsovy míle - E1
30.04.2023MASOblastní žebříček (Ašský štít)
30.04.2023HAVOblastní žebříček
30.04.2023CHAMistrovství oblasti na klasické trati (Saxbo)
29.04.2023MASOblastní žebříček (aprílový závod)
29.04.2023STEMistrovství oblasti štafet
29.04.2023STEMistrovství oblasti na krátké trati
29.04.2023BBMOblastní žebříček
29.04.2023LPUMistrovství oblasti ve sprintu
29.04.2023LPUOblastní žebříček
23.04.2023TRIOblastní žebříček
23.04.2023KAMČeský pohár štafet (B), Mistrovství oblasti
22.04.2023SFMMistrovství oblasti na krátké trati
22.04.2023TTROblastní žebříček
22.04.2023GIGMistrovství oblasti na klasické trati
22.04.2023RICČeský pohár, žebříček A
22.04.2023KAMČeský pohár štafet (B), Mistrovství oblasti
16.04.2023CHTOblastní žebříček
16.04.2023SLAČeský pohár, žebříček A
15.04.2023OPIOblastní žebříček
15.04.2023AOVOblastní žebříček
15.04.2023JHBMistrovství oblasti ve sprintu
15.04.2023CTBOblastní žebříček
15.04.2023SCPOblastní žebříček
15.04.2023VBMOblastní žebříček
15.04.2023KUOOblastní žebříček
15.04.2023CETOblastní žebříček
15.04.2023SLALUCIFER Mistrovství ČR v nočním OB, Veteraniáda ČR v nočním OB
09.04.2023DKPVelikonoce ve skalách - E3
08.04.2023DKPVelikonoce ve skalách - E2
07.04.2023CSOSŽebříček A 2023
07.04.2023DKPVelikonoce ve skalách
07.04.2023DKPVelikonoce ve skalách - E1
02.04.2023LDCOblastní žebříček
02.04.2023CSOSKwak Czech O-Tour 2023 - Plzeň - E2
01.04.2023JCOJihočeský žebříček 2023
01.04.2023VYSLiga Vysočiny podzim 2023
01.04.2023VYSLiga Vysočiny jaro 2023
01.04.2023MSKMS krajský žebříček dospělých a veteránů OB 2023
01.04.2023JMOJihomoravská liga dospělých a veteránů
01.04.2023JMOJihomoravská podzimní liga žactva a dorostu
01.04.2023JMOJihomoravská jarní liga žactva a dorostu
01.04.2023JEOJeštědský žebříček mládeže - podzim 2023
01.04.2023JEOJeštědský žebříček mládeže - jaro 2023
01.04.2023JEOJeštědský žebříček dospělých 2023
01.04.2023ZCOZápadočeský žebříček - jaro 2023
01.04.2023OOPOblastní žebříček
01.04.2023CSOSMistrovství oblasti v nočním OB - Lucifer cup
01.04.2023ZBMOblastní žebříček
01.04.2023LDCOblastní žebříček
01.04.2023PLUMistrovství oblasti na klasické trati
01.04.2023CSOSKwak Czech O-Tour 2023 - seriál
01.04.2023CSOSKwak Czech O-Tour 2023 - Plzeň
01.04.2023CSOSKwak Czech O-Tour 2023 - Plzeň - E1
01.04.2023VAMOblastní žebříček
26.03.2023POBVeteránský žebříček Pražské a Středočeské oblasti - jaro 2023
26.03.2023POBManufaktura pražský žebříček - jaro 2023
26.03.2023VSPOblastní žebříček
25.03.2023VALJarní oblastní žebříček Valašské oblasti
25.03.2023VALOblastní žebříček Valašské oblasti
25.03.2023KTAMistrovství oblasti v nočním OB
25.03.2023VTAMistrovství oblasti štafet
25.03.2023MOVMistrovství oblasti na klasické trati
25.03.2023JPVOblastní žebříček
25.03.2023LCEOblastní žebříček
25.03.2023HOROblastní žebříček
19.03.2023VALŠkolení rozhodčích R3
19.03.2023PHKVeřejný závod štafet (Jarní pohár)
18.03.2023KAMVeřejný závod štafet
18.03.2023PHKOblastní žebříček (Jarní pohár)
17.03.2023PHKVeřejný závod (Jarní pohár)
11.03.2023TUVVeřejný závod (Jarní skály)
05.03.2023HANŠkolení rozhodčích R3
05.03.2023CSOSWorkshop pro trenéry dětí a mládeže 9-15 let
03.03.2023JMOŠkolení trenérů OB 3. třídy
03.03.2023CSOSŠkolení trenérů 2. třídy orientační sporty (licence T2)
01.03.2023MSKJarní žebříček MSKS ČSOS - mládež
01.03.2023STCStředočeský oblastní žebříček družstev mládeže
01.03.2023STCStředočeský oblastní žebříček mládeže - podzim
01.03.2023STCStředočeský oblastní žebříček mládeže - jaro
28.02.2023CSOSSeminář rozhodčích 1. třídy
24.02.2023VCOŠkolení trenérů OB 3. třídy
22.02.2023CSOSSeminář rozhodčích 1. třídy
16.02.2023CSOSSeminář rozhodčích 1. třídy
11.02.2023POBŠkolení rozhodčích OB 3. třídy
28.01.2023VYSŠkolení rozhodčích OB 3. třídy
21.01.2023CSOSŠkolení rozhodčích OB 2. třídy
14.01.2023CSOSWorkshop pro organizátory závodů
01.01.2023HANHanácký žebříček jaro
01.01.2023VCOVýchodočeský pohár dospělých a veteránů 2023
01.01.2023VCOVýchodočeský pohár žactva a dorostu - podzim 2023
01.01.2023VCOVýchodočeský pohár žactva a dorostu - jaro 2023
01.01.2023CSOSČeská liga klubů 2023
01.01.2023CSOSČeský pohár štafet 2023
01.01.2023CSOSČeský pohár 2023
zobrazit historii