Odchylky od směrných časů závodů v orientačním běhu

Tento nástroj počítá odchylky směrných časů z výsledků závodů v orientačním běhu, které jsou dostupné na serveru http://oris.orientacnisporty.cz/. Pokud je směrný čas překročen o 10% je zvýrazněn červeně. Pokud je výsledný čas prvního závodníka o 10% nižší než směrný čas, pak je výsledek označen oranžově.

Zvolte oblast
DatumKlubZávod
16.09.2017SKMOblastní žebříček
09.09.2017AOPManufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček
01.09.2017HANHanácký žebříček podzim 2017
16.07.2017AOPGrand prix Silesia - E4
15.07.2017AOPGrand prix Silesia - E3
13.07.2017AOPGrand prix Silesia
02.07.2017KONCena střední Moravy - E3
01.07.2017KONCena střední Moravy - E2
30.06.2017KONCena střední Moravy
30.06.2017KONCena střední Moravy - E1
24.06.2017KSUMistrovství oblasti na klasické trati, oblastní žebříček
03.06.2017VRBŽebříček B-Morava, oblastní žebříček
27.05.2017SBRMistrovství oblasti na krátké trati
20.05.2017ASUČeský pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti
13.05.2017SSUManufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček
29.04.2017KONOblastní žebříček
08.04.2017OOLOblastní žebříček
01.04.2017HANSuperžebříček Hanácké oblasti 2017
01.04.2017HANHanácký žebříček jaro 2017
01.04.2017ZLHMistrovství oblasti sprintových štafet
01.04.2017ZLHMistrovství oblasti ve sprintu
29.03.2017STEMistrovství oblasti v nočním OB
25.03.2017JPVOblastní žebříček
05.11.2016UOLOblastní žebříček
29.10.2016JPVOblastní žebříček
28.10.2016KONOblastní žebříček
22.10.2016KSUOblastní žebříček
15.10.2016ASUOblastní žebříček
24.09.2016ZLHOblastní žebříček
03.09.2016PLUOblastní žebříček štafet
03.09.2016PLUOblastní žebříček
24.07.2016KSUŠumperský divočák - E3
23.07.2016KSUŠumperský divočák - E2
22.07.2016KSUŠumperský divočák - E1
22.07.2016KSUŠumperský divočák
17.07.2016AOPGrand prix Silesia - E6
16.07.2016AOPGrand prix Silesia - E5
16.07.2016AOPGrand prix Silesia - E4
15.07.2016AOPGrand prix Silesia - E3
15.07.2016AOPGrand prix Silesia - E2
14.07.2016AOPGrand prix Silesia - E1
14.07.2016AOPGrand prix Silesia
06.07.2016JPVCena střední Moravy 2016 - E4
05.07.2016JPVCena střední Moravy 2016 - E3
04.07.2016JPVVeřejný závod
03.07.2016JPVCena střední Moravy 2016 - E2
02.07.2016JPVCena střední Moravy 2016 - E1
02.07.2016JPVCena střední Moravy 2016
18.06.2016KONŽebříček B-Morava, oblastní žebříček
11.06.2016UOLOblastní žebříček
29.05.2016AOPČeský pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček
21.05.2016SBRMistrovství oblasti na krátké trati, oblastní žebříček
30.04.2016MOVOblastní žebříček
24.04.2016TBMČeský pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet
16.04.2016OOLMistrovství oblasti na klasické trati
09.04.2016SSUMistrovství oblasti sprintových štafet
09.04.2016SSUMistrovství oblasti ve sprintu
06.04.2016STEMistrovství oblasti v nočním OB
03.04.2016JPVMistrovstvi oblasti štafet
02.04.2016UOLOblastní žebříček
01.04.2016JPVWRE, Veřejný závod
19.03.2016AOPOblastní žebříček
04.03.2016HANŠkolení trenérů OB 3. třídy
31.10.2015UOLOblastní žebříček
28.10.2015KONOblastní žebříček
24.10.2015VICOblastní žebříček
17.10.2015SSUOblastní žebříček
03.10.2015JPVOblastní žebříček štafet
03.10.2015JPVOblastní žebříček
19.09.2015SBROblastní žebříček
12.09.2015SKMOblastní žebříček
05.09.2015JPVŽebříček B-Morava, oblastní žebříček
26.07.2015SSUTuhannet Kumpareita - E3
25.07.2015SSUTuhannet Kumpareita - E2
24.07.2015SSUTuhannet Kumpareita
24.07.2015SSUTuhannet Kumpareita - E1
06.07.2015KONCena střední Moravy - E4
05.07.2015KONCena střední Moravy - E3
04.07.2015KONCena střední Moravy - E2
03.07.2015KONCena střední Moravy
03.07.2015KONCena střední Moravy - E1
27.06.2015PLUOblastní žebříček štafet
27.06.2015PLUOblastní žebříček
13.06.2015ZLHMistrovství oblasti na klasické trati
23.05.2015ASUMistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček
02.05.2015OOLMistrovství oblasti na krátké trati
01.05.2015STEOblastní žebříček štafet
01.05.2015STEMistrovství oblasti ve sprintu
25.04.2015KSUOblastní žebříček
19.04.2015VBMČeský pohár štafet, mistrovství oblasti štafet
18.04.2015VBMŽebříček B-Morava (Mistrovství Moravy), oblastní žebříček
11.04.2015STEOblastní žebříček
28.03.2015UOLOblastní žebříček (První kufr)
01.11.2014JPVOblastní žebříček (Poslední kufr)
28.10.2014KONOblastní žebříček
25.10.2014ASUOblastní žebříček
18.10.2014KSUOblastní žebříček
04.10.2014UOLOblastní žebříček
20.09.2014SSUOblastní žebříček
13.09.2014SKMOblastní žebříček
06.09.2014OOLČeský pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček
05.09.2014OOLVeřejný závod (Haná Orienteering Festival)
16.08.2014JPVWUOC Tour 2014 - E4
15.08.2014JPVWUOC Tour 2014 - E3
14.08.2014JPVWUOC Tour 2014 - E2
13.08.2014JPVWUOC Tour 2014 - E1
13.08.2014JPVWUOC Tour 2014
12.08.2014JPVVeřejný závod
10.08.2014ASUMagnus cup - E3
09.08.2014ASUMagnus cup - E2
08.08.2014ASUMagnus cup - E1
08.08.2014ASUMagnus cup
14.06.2014ZLHOblastní žebříček
31.05.2014SBRMistrovství oblasti na klasické trati, Oblastní žebříček
17.05.2014KONOblastní žebříček
10.05.2014KSUŽebříček B-Morava, Oblastní žebříček
03.05.2014SSUMistrovství oblasti na krátké trati
27.04.2014UOLČeský pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet
26.04.2014STEOblastní žebříček
05.04.2014PTIOblastní žebříček
04.04.2014PTIMistrovství oblasti v nočním OB
29.03.2014MOVMistrovství oblasti sprintových štafet
29.03.2014MOVMistrovství oblasti ve sprintu
22.03.2014JPVOblastní žebříček (První kufr)

Nástroje pro orientační běh

Další programy a návody, které se Vám v souvislosti s orientačním během mohou hodit naleznete v tomto seznamu.