Odchylky od směrných časů závodů v orientačním běhu

Chybová zpráva

  • Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto ve funkci region_events() (řádek: 80 v souboru /var/www/sopr.cz/sites/all/modules/orienteering_tools/orienteering_tools.module).
  • Warning: file_get_contents(http://oris.orientacnisporty.cz/API/?format=json&method=getEventList&sport=1&rg=HA&datefrom=2014-01-01&dateto=2020-02-18): failed to open stream: operation failed ve funkci region_events() (řádek: 80 v souboru /var/www/sopr.cz/sites/all/modules/orienteering_tools/orienteering_tools.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object ve funkci region_events() (řádek: 82 v souboru /var/www/sopr.cz/sites/all/modules/orienteering_tools/orienteering_tools.module).
  • Warning: Invalid argument supplied for foreach() ve funkci region_events() (řádek: 85 v souboru /var/www/sopr.cz/sites/all/modules/orienteering_tools/orienteering_tools.module).

Tento nástroj počítá odchylky směrných časů z výsledků závodů v orientačním běhu, které jsou dostupné na serveru http://oris.orientacnisporty.cz/. Pokud je směrný čas překročen o 10% je zvýrazněn červeně. Pokud je výsledný čas prvního závodníka o 10% nižší než směrný čas, pak je výsledek označen oranžově.

Zvolte oblast
DatumKlubZávod

Nástroje pro orientační běh

Další programy a návody, které se Vám v souvislosti s orientačním během mohou hodit naleznete v tomto seznamu.