Odchylky od směrných časů závodů v orientačním běhu

Tento nástroj počítá odchylky směrných časů z výsledků závodů v orientačním běhu, které jsou dostupné na serveru http://oris.orientacnisporty.cz/. Pokud je směrný čas překročen o 10% je zvýrazněn červeně. Pokud je výsledný čas prvního závodníka o 10% nižší než směrný čas, pak je výsledek označen oranžově.

Zvolte oblast
DatumKlubZávod
17.11.2017SSUŠkolení začínajících kartografů
04.11.2017CSOSKonference k přípravě mládeže v sekci OB
08.10.2017KSUMistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A)
07.10.2017KSUMistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A)
24.09.2017CHAMistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE
23.09.2017CHAMistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q)
17.09.2017SJCČeský pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti
16.09.2017SHKČeský pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti
16.09.2017SJCManufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A
10.09.2017CSOSVýběrové řízení na přidělení kvalifikace R1 2018-19
10.09.2017AOPManufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava
09.09.2017AOPManufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček
01.09.2017NEKWest cup
21.06.2017FSPVeřejný závod (České akademické hry)
20.06.2017FSPVeřejný závod (České akademické hry)
11.06.2017OSNMistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE
10.06.2017OSNMistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q)
04.06.2017KAMManufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy
03.06.2017VSPManufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy
21.05.2017ASUČeský pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)
20.05.2017ASUManufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A
20.05.2017ASUČeský pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti
14.05.2017VLIŽebříček B-Čechy
14.05.2017SSUManufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava
13.05.2017VLIŽebříček B-Čechy
13.05.2017SSUManufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček
07.05.2017ZBMMistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (kvalifikace, WRE-Q), oblastní žebříček
07.05.2017ZBMMistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (finále), WRE
06.05.2017ZBMMistrovství a veteraniáda ČR sprintových štafet, Česká liga klubů (B)
23.04.2017TZLČeský pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti
09.04.2017SJIČeský pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti
08.04.2017SJIMistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB
18.03.2017PHKČeský pohár štafet (C), Česká liga klubů (C)
28.01.2017CSOSŠkolení R2
03.01.2017CSOSČeský pohár štafet 2017
03.01.2017CSOSČeská liga klubů 2017
01.01.2017CSOSINOV-8 CUP - žebříček A 2017
01.01.2017CSOSManufaktura Český pohár 2017
03.12.2016KUOO´Gala 2016
25.11.2016CSOSMetodický seminář sekce OB
11.11.2016SSUŠkolení začínajících kartografů
10.10.2016CSOSČeská liga klubů 2016
10.10.2016CSOSČeský pohár štafet 2016
09.10.2016BORMistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva
08.10.2016BORMistrovství a Veteraniáda ČR štafet
03.10.2016CSOSČeský pohár OB 2016
03.10.2016CSOSINOV-8 CUP - žebříček A 2016
02.10.2016LPUMistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále)
01.10.2016LPUMistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace)
18.09.2016ZBMČeský pohár štafet, Česká liga klubů
17.09.2016ZBMČeský pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček
17.09.2016ZBMČeský pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet
16.09.2016CSOSVýběrové řízení R1 2017-2018
11.09.2016TJNČeský pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy
10.09.2016TJNČeský pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy
10.08.2016PGPČeská Kanada 2016
26.06.2016PGPMistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále)
25.06.2016PGPMistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace)
05.06.2016BBMČeský pohár štafet, Česká liga klubů
04.06.2016BBMČeský pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček
04.06.2016VBMČeský pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet
29.05.2016AOPČeský pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček
28.05.2016ASUČeský pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava
08.05.2016LCEMistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet
07.05.2016LCEMistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček
01.05.2016LTUČeský pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy
30.04.2016SHKČeský pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy
24.04.2016TBMČeský pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet
17.04.2016TURČeský pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet
16.04.2016DOKMistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB
01.04.2016JPVWRE, Veřejný závod
25.03.2016DKPVelikonoce ve skalách 2016
19.03.2016PHKČeský pohár štafet, Česká liga klubů
19.02.2016CSOSŠkolení trenérů 2. třídy
13.02.2016VCOŠkolení R3
28.11.2015CSOSO-Gala 2015
13.11.2015CSOSMetodický seminář sekce OB
06.11.2015CSOSŠkolení začínajících kartografů
12.10.2015CSOSČeský pohár štafet
12.10.2015CSOSČeská liga klubů
11.10.2015TZLMistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva
10.10.2015TZLMistrovství a Veteraniáda ČR štafet
28.09.2015CSOSČeský pohár
28.09.2015CSOSINOV-8 CUP - žebříček A
27.09.2015KSUMistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále)
26.09.2015KSUMistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace)
14.09.2015CSOSVýběrové řízení R1 2016-17
13.09.2015SJIČeský pohár štafet
12.09.2015SJIČeský pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček
12.09.2015SJIČeský pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet
09.09.2015UOLVeřejný závod (České akademické hry)
08.09.2015UOLVeřejný závod (České akademické hry)
06.09.2015MLAČeský pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy
05.09.2015MLAČeský pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy
21.06.2015ONOMistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále)
20.06.2015ONOMistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace)
07.06.2015TTRČeský pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček
06.06.2015TTRČeský pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček
31.05.2015DKPČeský pohár štafet
30.05.2015DKPČeský pohár, INOV-8 CUP - žebříček A
30.05.2015DKPČeský pohár štafet, mistrovství oblasti štafet
24.05.2015ASUMistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet
23.05.2015ASUMistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček
17.05.2015PGPČeský pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy
16.05.2015PGPČeský pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy
26.04.2015ZBMČeský pohár štafet
25.04.2015ZBMMistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB
19.04.2015VBMČeský pohár štafet, mistrovství oblasti štafet
05.04.2015DKPVelikonoce ve skalách/Prague Easter E3
04.04.2015DKPVelikonoce ve skalách/Prague Easter E2
03.04.2015DKPVelikonoce ve skalách/Prague Easter E1
03.04.2015DKPVelikonoce ve skalách/Prague Easter
07.02.2015CSOSŠkolení R2
05.12.2014ZBMO-gala
21.11.2014CSOSMetodický seminář sekce OB
12.10.2014VPMMistrovství a Veteraniáda ČR klubů, Česká liga klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva
11.10.2014VPMMistrovství a Veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet, Česká liga klubů
28.09.2014CSOSINOV-8 CUP - žebříček A - celkové výsledky
28.09.2014BORMistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A
27.09.2014BORMistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace)
14.09.2014SHKMistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet
13.09.2014LTUČeský pohár, INOV-8 CUP - žebříček A
13.09.2014SHKČeský pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet
07.09.2014OOLČeský pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava
06.09.2014OOLČeský pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček
27.06.2014VLIAkademické mistrovství ČR na klasické trati
26.06.2014VLIAkademické mistrovství ČR na krátké trati
22.06.2014ASUMistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A
21.06.2014ASUMistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace)
08.06.2014TBMČeský pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava
07.06.2014TBMČeský pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček
25.05.2014LPUČeský pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet
24.05.2014KUOČeský pohár, INOV-8 CUP - žebříček A
24.05.2014LPUČeský pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet
18.05.2014TURČeský pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy
17.05.2014TURČeský pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy
08.05.2014ZBMMistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Oblastní žebříček
27.04.2014UOLČeský pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet
26.04.2014UOLMistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB
20.04.2014DKPVelikonoce ve skalách - E3
19.04.2014DKPVelikonoce ve skalách - E2
18.04.2014DKPVelikonoce ve skalách - E1
18.04.2014DKPVelikonoce ve skalách
13.04.2014LCEČeský pohár štafet (Mistrovství Moravy), Mistrovství oblasti štafet
23.03.2014PHKČeský pohár štafet

Nástroje pro orientační běh

Další programy a návody, které se Vám v souvislosti s orientačním během mohou hodit naleznete v tomto seznamu.