Odchylky od směrných časů závodů v orientačním běhu

Tento nástroj počítá odchylky směrných časů z výsledků závodů v orientačním běhu, které jsou dostupné na serveru http://oris.orientacnisporty.cz/. Pokud je směrný čas překročen o 10% je zvýrazněn červeně. Pokud je výsledný čas prvního závodníka o 10% nižší než směrný čas, pak je výsledek označen oranžově.

Zvolte oblast
DatumKlubZávod
26.06.2019TBMČeské akademické hry
25.06.2019TBMČeské akademické hry
23.06.2019LTUMistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále)
22.06.2019LTUMistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace)
02.06.2019DKPManufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE
01.06.2019DKPManufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE
19.05.2019LPUMistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet
18.05.2019LPUMistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu
12.05.2019KSUČeský pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)
11.05.2019KSUČeský pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti
11.05.2019KSUManufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE
14.04.2019SHKINOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček
13.04.2019SHKMistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB
07.04.2019AOVČeský pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti
31.03.2019CSOSINOV-8 CUP - žebříček A 2019
23.03.2019CSOSSeminář pořadatelů a rozhodčích sekce OB
23.03.2019PHKČeský pohár štafet (C), Česká liga klubů (C)
15.03.2019CSOSŠkolení trenérů 2. třídy orientační sporty (licence)
16.02.2019CSOSŠkolení rozhodčích 2. třídy
01.01.2019CSOSČeský pohár štafet 2019
01.01.2019CSOSČeská liga klubů 2019
01.01.2019CSOSManufaktura Český pohár 2019
24.11.2018VPMO-Gala 2018 Plzeň
23.11.2018CSOSMetodický seminář trenérů a rozhodčích
09.11.2018SSUŠkolení začínajících kartografů
14.10.2018EKPMistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva
13.10.2018EKPMistrovství a Veteraniáda ČR štafet
30.09.2018TZLČeský pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)
29.09.2018TZLČeský pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti
28.09.2018TZLMistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet
16.09.2018JPVMistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE
15.09.2018CSOSVýběrové řízení na přidělení kvalifikace R1 2019-20
15.09.2018JPVMistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace)
09.09.2018BORManufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ
08.09.2018BORManufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ
27.07.2018KSUŠumperský divočák
24.06.2018TBMMistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE
23.06.2018TBMMistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace)
10.06.2018ASUManufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava
09.06.2018ASUManufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava
27.05.2018LPMČeský pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti
26.05.2018VPMManufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček
26.05.2018LPMČeský pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti
20.05.2018VTAManufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček
19.05.2018VTAMistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu
06.05.2018PGPINOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ
05.05.2018PGPINOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ
22.04.2018LCEČeský pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti
15.04.2018SJCManufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A
14.04.2018STHMistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB
03.04.2018CSOSINOV-8 CUP - žebříček A 2018
01.04.2018DKPVelikonoce ve skalách - E3
31.03.2018DKPVelikonoce ve skalách - E2
30.03.2018DKPVelikonoce ve skalách
30.03.2018DKPVelikonoce ve skalách - E1
24.03.2018PHKČeský pohár štafet (C), Česká liga klubů (C)
09.02.2018CSOSWorkshop Příprava mapových podkladů
02.01.2018CSOSČeská liga klubů 2018
02.01.2018CSOSČeský pohár štafet 2018
02.01.2018CSOSManufaktura Český pohár 2018
02.12.2017LCEO-Gala 2017
24.11.2017CSOSMetodický seminář sekce OB
17.11.2017SSUŠkolení začínajících kartografů
04.11.2017CSOSKonference k přípravě mládeže v sekci OB
08.10.2017KSUMistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A)
07.10.2017KSUMistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A)
24.09.2017CHAMistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE
23.09.2017CHAMistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q)
17.09.2017SJCČeský pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti
16.09.2017SHKČeský pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti
16.09.2017SJCManufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A
10.09.2017CSOSVýběrové řízení na přidělení kvalifikace R1 2018-19
10.09.2017AOPManufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava
09.09.2017AOPManufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček
01.09.2017NEKWest cup
21.06.2017FSPVeřejný závod (České akademické hry)
20.06.2017FSPVeřejný závod (České akademické hry)
11.06.2017OSNMistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE
10.06.2017OSNMistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q)
04.06.2017KAMManufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy
03.06.2017VSPManufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy
21.05.2017ASUČeský pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)
20.05.2017ASUManufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A
20.05.2017ASUČeský pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti
14.05.2017VLIŽebříček B-Čechy
14.05.2017SSUManufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava
13.05.2017VLIŽebříček B-Čechy
13.05.2017SSUManufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček
07.05.2017ZBMMistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (kvalifikace, WRE-Q), oblastní žebříček
07.05.2017ZBMMistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (finále), WRE
06.05.2017ZBMMistrovství a veteraniáda ČR sprintových štafet, Česká liga klubů (B)
23.04.2017TZLČeský pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti
09.04.2017SJIČeský pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti
08.04.2017SJIMistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB
18.03.2017PHKČeský pohár štafet (C), Česká liga klubů (C)
28.01.2017CSOSŠkolení R2
03.01.2017CSOSČeský pohár štafet 2017
03.01.2017CSOSČeská liga klubů 2017
01.01.2017CSOSINOV-8 CUP - žebříček A 2017
01.01.2017CSOSManufaktura Český pohár 2017
03.12.2016KUOO´Gala 2016
25.11.2016CSOSMetodický seminář sekce OB
11.11.2016SSUŠkolení začínajících kartografů
10.10.2016CSOSČeská liga klubů 2016
10.10.2016CSOSČeský pohár štafet 2016
09.10.2016BORMistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva
08.10.2016BORMistrovství a Veteraniáda ČR štafet
03.10.2016CSOSČeský pohár OB 2016
03.10.2016CSOSINOV-8 CUP - žebříček A 2016
02.10.2016LPUMistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále)
01.10.2016LPUMistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace)
18.09.2016ZBMČeský pohár štafet, Česká liga klubů
17.09.2016ZBMČeský pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček
17.09.2016ZBMČeský pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet
16.09.2016CSOSVýběrové řízení R1 2017-2018
11.09.2016TJNČeský pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy
10.09.2016TJNČeský pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy
10.08.2016PGPČeská Kanada 2016
26.06.2016PGPMistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále)
25.06.2016PGPMistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace)
05.06.2016BBMČeský pohár štafet, Česká liga klubů
04.06.2016BBMČeský pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček
04.06.2016VBMČeský pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet
29.05.2016AOPČeský pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček
28.05.2016ASUČeský pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava
08.05.2016LCEMistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet
07.05.2016LCEMistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček
01.05.2016LTUČeský pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy
30.04.2016SHKČeský pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy
24.04.2016TBMČeský pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet
17.04.2016TURČeský pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet
16.04.2016DOKMistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB
01.04.2016JPVWRE, Veřejný závod
25.03.2016DKPVelikonoce ve skalách 2016
19.03.2016PHKČeský pohár štafet, Česká liga klubů
19.02.2016CSOSŠkolení trenérů 2. třídy
13.02.2016VCOŠkolení R3
28.11.2015CSOSO-Gala 2015
13.11.2015CSOSMetodický seminář sekce OB
06.11.2015CSOSŠkolení začínajících kartografů
12.10.2015CSOSČeský pohár štafet
12.10.2015CSOSČeská liga klubů
11.10.2015TZLMistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva
10.10.2015TZLMistrovství a Veteraniáda ČR štafet
28.09.2015CSOSČeský pohár
28.09.2015CSOSINOV-8 CUP - žebříček A
27.09.2015KSUMistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále)
26.09.2015KSUMistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace)
14.09.2015CSOSVýběrové řízení R1 2016-17
13.09.2015SJIČeský pohár štafet
12.09.2015SJIČeský pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček
12.09.2015SJIČeský pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet
09.09.2015UOLVeřejný závod (České akademické hry)
08.09.2015UOLVeřejný závod (České akademické hry)
06.09.2015MLAČeský pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy
05.09.2015MLAČeský pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy
21.06.2015ONOMistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále)
20.06.2015ONOMistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace)
07.06.2015TTRČeský pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček
06.06.2015TTRČeský pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček
31.05.2015DKPČeský pohár štafet
30.05.2015DKPČeský pohár, INOV-8 CUP - žebříček A
30.05.2015DKPČeský pohár štafet, mistrovství oblasti štafet
24.05.2015ASUMistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet
23.05.2015ASUMistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček
17.05.2015PGPČeský pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy
16.05.2015PGPČeský pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy
26.04.2015ZBMČeský pohár štafet
25.04.2015ZBMMistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB
19.04.2015VBMČeský pohár štafet, mistrovství oblasti štafet
05.04.2015DKPVelikonoce ve skalách/Prague Easter E3
04.04.2015DKPVelikonoce ve skalách/Prague Easter E2
03.04.2015DKPVelikonoce ve skalách/Prague Easter E1
03.04.2015DKPVelikonoce ve skalách/Prague Easter
07.02.2015CSOSŠkolení R2
05.12.2014ZBMO-gala
21.11.2014CSOSMetodický seminář sekce OB
12.10.2014VPMMistrovství a Veteraniáda ČR klubů, Česká liga klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva
11.10.2014VPMMistrovství a Veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet, Česká liga klubů
28.09.2014CSOSINOV-8 CUP - žebříček A - celkové výsledky
28.09.2014BORMistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A
27.09.2014BORMistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace)
14.09.2014SHKMistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet
13.09.2014LTUČeský pohár, INOV-8 CUP - žebříček A
13.09.2014SHKČeský pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet
07.09.2014OOLČeský pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava
06.09.2014OOLČeský pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček
27.06.2014VLIAkademické mistrovství ČR na klasické trati
26.06.2014VLIAkademické mistrovství ČR na krátké trati
22.06.2014ASUMistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A
21.06.2014ASUMistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace)
08.06.2014TBMČeský pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava
07.06.2014TBMČeský pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček
25.05.2014LPUČeský pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet
24.05.2014KUOČeský pohár, INOV-8 CUP - žebříček A
24.05.2014LPUČeský pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet
18.05.2014TURČeský pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy
17.05.2014TURČeský pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy
08.05.2014ZBMMistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Oblastní žebříček
27.04.2014UOLČeský pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet
26.04.2014UOLMistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB
20.04.2014DKPVelikonoce ve skalách - E3
19.04.2014DKPVelikonoce ve skalách - E2
18.04.2014DKPVelikonoce ve skalách - E1
18.04.2014DKPVelikonoce ve skalách
13.04.2014LCEČeský pohár štafet (Mistrovství Moravy), Mistrovství oblasti štafet
23.03.2014PHKČeský pohár štafet

Nástroje pro orientační běh

Další programy a návody, které se Vám v souvislosti s orientačním během mohou hodit naleznete v tomto seznamu.