Drupal Modules

Po mnoha letech používání vlastního řešení pro správu uživatelů a obsahu v našich systémech jsme objevili www.drupal.org, který je v PHP optimálním základem pro vývoj specifických modulů pro naše zákazníky a partnery. Tento open source Content Management System s velkou základnou dobrovolníků rozvíjejících jeho jádro a moduly se nám osvědčil již v mnoha projektech. Níže najdete krátký výběr řešení, který jsme prostřednictvím Drupalu realizovali. 

Bezbatour logohttp://www.bezbatour.cz/ - Unikátní cestovní kancelář a vyhledávač bezbariérových ubytování. Rádi jsme pomohli se základem jejich systému pro správu zakázek a s návrhem systému pro vyhledávání bezbariérových ubytování.

 

Scoop logohttp://www.scoop-pr.eu/ - je systém pro výběr grafických podkladů pro katalogy oděvních firem v Německu. Ve webovém prostředí je možné procházet rozsáhlou databázi fotek pro oděvní katalogy, tvořit různé kolekce a stahovat zdrojové soubory ve vysokém rozlišení. Systém je multidoménový, multijazyčný.


V Drupalu jsou provozovány i další projekty, o kterých můžete najít informace na těchto stránkách:

  • AINSO - Systém pro sledování specifických informací v procesu léčby dle zdravotnických standardů. Pro systém se nejprve nadefinuje PROCES sběru dat prostřednictvím jBPM. Systém je pak schopen v jednotlivých krocích procesu zaznamenávat příslušná data prostřednictvím formulářů.
  • www.pizzabutton.net
  • Clearingové centrum Národního referenčního centra - http://cc.nrc.cz
  • Regitry pro sledování účinků léčebných přípravků
  • Statistiky pro Asociaci pracovníků intervenčních center